252 MHs Güçlü Mining Rig Toplama Sistem Tavsiyesi

Ana Sayfa » MINING » Mining Rig Sistem Tavsiyeleri » 252 MHs Güçlü Mining Rig Toplama Sistem Tavsiyesi
252 MHs Güçlü Mining Rig Toplama Sistem Tavsiyesi

Giriş seviyesi mining rig sistem tavsiyemizin ardından bu kez 252 Mhs oldukça güçlü bir rig toplama tavsiyesi ile karşınızdayız. Önemli bazı notları iletmek istiyoruz öncelikle;

-Videoda önceki sistem tavsiyemiz için gelen bazı yorumlara detaylı cevaplar verdik ve açıklamalar yaptık. Konuya ilgiliyseniz atlamadan izlemenizi öneririz.

-Video boyunca rig kurmakla ve hangi parçaların neye göre avantajlı ya da dezavantajlı olacağıyla ilgili bir takım ipuçları verdik. Neden salt fiyat odaklı olmamak gerektiğini anlattık.

-Verdiğimiz fiyatlar 12.11.2017 tarihi itibariyle bulabildiğimiz fiyatlardır.

Keyifli seyirler…

 

 

 

252 MHs Güçlü Mining Rig Toplama Sistem Tavsiyesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

252 MHs Güçlü Mining Rig Toplama Sistem Tavsiyesi Evinizdeki Bilgisayarı Mining Rige Dönüştürün Asus USB-N14 Usb Wifi Alıcı, Kutu Açılımı, İnceleme, Test Ethereum Classic Vision Ether Hırsızı mı? Videomuzu İzleyin… Cep Telefonuyla Mining Nasıl Yapılır? Cep Telefonuyla Mining Yapıyoruz  – Uygulamalı Anlatım Mining Rig Kurulumu Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

mobilyorum

Hoşgeldiniz

mobilyorumdasınız – Ürün incelemeleri, testleri, sistem tavsiyeleri, teknoloji haberleri gibi içeriklerle karşınızdayız! - Tüm hakları saklıdır - 2019