Binance Borsası Hakkında Her Şey – Nasıl Kullanılır?

Ana Sayfa » KRİPTO PARALAR » Kripto Para Borsaları » Binance Borsası Hakkında Her Şey – Nasıl Kullanılır?
Binance Borsası Hakkında Her Şey – Nasıl Kullanılır?

Aralık 2018 itibariyle işlem hacmine göre dünyanın en büyük uluslararası kripto para borsası olan Binance’in nasıl kullanılabileceğini en basit dille anlatmaya çalıştık.

PASAPORT, KİMLİK, FOTOĞRAF vs GÖNDERMEDEN hesap almayı, farklı kripto paralarla alım satım yapmayı uygulamalı olarak gösterdik.

Binance üzerinden cüzdan oluşturma, para transferi yapma, işlem tarihçesini görüntüleme gibi en çok ihtiyaç duyabileceğiniz temel konuları bir kediye anlatırcasına basit bir dille anlatmaya ve göstermeye çalıştık. 🙂 İşinize yarayacak bir video olduğunu umuyoruz. 

Bazı önemli linkler aşağıda;

*Binance Borsası Hesap Oluşturma Linki;

https://www.binance.com/?ref=13858186

Videoyu hazırladığımızda doğrulama kodu için sms seçeneği yoktu. Bu yüzden onu kullanmamıştık. Ancak şu an Google Authenticator yerine sms kullanabilirsiniz.

Authenticator Linkleri;


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.authenticator2&hl=tr

https://itunes.apple.com/us/app/google-authenticator/id388497605?mt=8

Videomuz da burada. Keyifli seyirler;

Binance Borsası Hakkında Her Şey – Nasıl Kullanılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

AOC’den Hızı ve Paneliye Şaşırtan Monitör CQ32G1 – Oyun da Oynatır Film de İzletir! Sony’nin En İyisi Sony FDR X3000R 4K Aksiyon Kamerası Kutu Açılımı – Parmak Tutucu AKA-FGP1 Unboxing Ekran Kartlarında Bellek “Bit” Değeri Ne İfade Eder? Sony Fdr-X3000R Aksiyon Kamerası İle Bisikletteyiz Binance Coin BNB Nedir? – BNB Nasıl Alınır Satılır? –  BNB Geleceği Parlak mı? Philips 349X7FJEW 34″ 2160p Kavisli Ultra Geniş Ekran Monitör İncelemesi

FACEBOOK'TA BİZ

mobilyorum

Hoşgeldiniz

mobilyorumdasınız – Ürün incelemeleri, testleri, sistem tavsiyeleri, teknoloji haberleri gibi içeriklerle karşınızdayız! - Tüm hakları saklıdır - 2019