Binance Borsası Hakkında Her Şey – Nasıl Kullanılır?

Ana Sayfa » KRİPTO PARALAR » Kripto Para Borsaları » Binance Borsası Hakkında Her Şey – Nasıl Kullanılır?
Binance Borsası Hakkında Her Şey – Nasıl Kullanılır?

Aralık 2018 itibariyle işlem hacmine göre dünyanın en büyük uluslararası kripto para borsası olan Binance’in nasıl kullanılabileceğini en basit dille anlatmaya çalıştık.

PASAPORT, KİMLİK, FOTOĞRAF vs GÖNDERMEDEN hesap almayı, farklı kripto paralarla alım satım yapmayı uygulamalı olarak gösterdik.

Binance üzerinden cüzdan oluşturma, para transferi yapma, işlem tarihçesini görüntüleme gibi en çok ihtiyaç duyabileceğiniz temel konuları bir kediye anlatırcasına basit bir dille anlatmaya ve göstermeye çalıştık. 🙂 İşinize yarayacak bir video olduğunu umuyoruz. 

Bazı önemli linkler aşağıda;

*Binance Borsası Hesap Oluşturma Linki;

https://www.binance.com/?ref=13858186

Videoyu hazırladığımızda doğrulama kodu için sms seçeneği yoktu. Bu yüzden onu kullanmamıştık. Ancak şu an Google Authenticator yerine sms kullanabilirsiniz.

Authenticator Linkleri;


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.authenticator2&hl=tr

https://itunes.apple.com/us/app/google-authenticator/id388497605?mt=8

Videomuz da burada. Keyifli seyirler;

Binance Borsası Hakkında Her Şey – Nasıl Kullanılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Buz Gibi 188 Mh/S Rig Kurduk – 10 Fanlı Rig Kasası – Elektrik Tüketimi? – 6 Adet Gtx 1070 Gücü! Ekran Kartlarında Bellek “Bit” Değeri Ne İfade Eder? Msi Gaming Gtx 1070 Ti Kutu Açılımı – Özellikleri – Gtx 1070 İle Farkı? – Kaç Mh/s? ARALIK 2017 Mining Oyun ve Render İçin Yüksek Performanslı Sistem Tavsiyesi 1345 Liraya CS:GO Oynatan Bilgisayar Sistem Tavsiyesi Asus USB-N14 Usb Wifi Alıcı, Kutu Açılımı, İnceleme, Test

FACEBOOK'TA BİZ

mobilyorum

Hoşgeldiniz

mobilyorumdasınız – Ürün incelemeleri, testleri, sistem tavsiyeleri, teknoloji haberleri gibi içeriklerle karşınızdayız! - Tüm hakları saklıdır - 2019