Evinizdeki Bilgisayarı Mining Rige Dönüştürün

Ana Sayfa » MINING » Evinizdeki Bilgisayarı Mining Rige Dönüştürün
Evinizdeki Bilgisayarı Mining Rige Dönüştürün

Özellikle oyuncu arkadaşlarımıza sesleniyoruz! Siz de evinizdeki bilgisayarı kolayca mining makinesine dönüştürüp para kazanmak ister misiniz? Öyleyse bu video tam size göre!

Madencilere kızmayın, videoyu izleyin ve sizler de madenciliğin nimetlerinden faydalanarak artan ekran kartı fiyatlarından kaynaklı zararınızı yok etmeye, hatta kara geçmeye başlayın. İstediğinizde mining yapıp para kazanın, istediğinizde oyun oynayın.

Halihazırda sahip olduğunuz bilgisayarla mining yapabilme şansınız var.

Hangi sistem özellikleri ile nasıl mining yapabilirsiniz? Bilgisayarınıza birden fazla ekran kartı takarak mining rige dönüştürebilir misiniz? Mining yapılan bilgisayar aynı zamanda normal olarak kullanılmaya devam edilebilir mi? Kazançla ilgili, elektrik tüketimiyle ilgili nasıl bilgi sahibi olabiliriz?

Tüm bu sorulara ve daha fazlasına sohbet tadında yanıt olmaya çalıştık. Videonun eski versiyonunu da yenilemiş olduk. 🙂  Keyifli seyirler…

Evinizdeki Bilgisayarı Mining Rige Dönüştürün - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

252 MHs Güçlü Mining Rig Toplama Sistem Tavsiyesi Evinizdeki Bilgisayarı Mining Rige Dönüştürün Asus USB-N14 Usb Wifi Alıcı, Kutu Açılımı, İnceleme, Test Ethereum Classic Vision Ether Hırsızı mı? Videomuzu İzleyin… Cep Telefonuyla Mining Nasıl Yapılır? Cep Telefonuyla Mining Yapıyoruz  – Uygulamalı Anlatım Mining Rig Kurulumu Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

mobilyorum

Hoşgeldiniz

mobilyorumdasınız – Ürün incelemeleri, testleri, sistem tavsiyeleri, teknoloji haberleri gibi içeriklerle karşınızdayız! - Tüm hakları saklıdır - 2019