Laptop Tuş Takımı Değişimi Nasıl Yapılır? Hp Pavilion G6 Tuş Takımı Değişimi

Ana Sayfa » DİĞER » Laptop Tuş Takımı Değişimi Nasıl Yapılır? Hp Pavilion G6 Tuş Takımı Değişimi
Laptop Tuş Takımı Değişimi Nasıl Yapılır? Hp Pavilion G6 Tuş Takımı Değişimi

Bir süre sonra tuşların sağlıklı çalışmaması sorunu laptoplarda maalesef sıkça karşılaştığımız bir sorun. Neyse ki çoğu laptopın tuş takımı değiştirilebiliyor. Üstelik bunun için servise göndermekle uğraşmanıza gerek yok. (En azından çoğu laptop için) Tabii garantisi devam eden bir ürünse en pratik ve masrafsız yol servisten faydalanmak olacaktır.

Bu videoda daha çok garantisi dolmuş laptoplar için minimum maliyetle tuş takımı değişimini anlattık ve uygulamalı olarak gösterdik HP Pavilion G6 modeli için. Pek çok modelde buna benzer bir değişim metodu izleyebilirsiniz. Ancak bazı modellerde tuş takımını sökmek ve değiştirmek için sadece ön taraftan müdahale etmeniz yeterli olabilir. İşe girişmeden önce mutlaka ön araştırma yapmanızı öneriyoruz. 

Değişim işlemi videoda, video aşağıda… Keyifli seyirler…

Laptop Tuş Takımı Değişimi Nasıl Yapılır? Hp Pavilion G6 Tuş Takımı Değişimi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

252 MHs Güçlü Mining Rig Toplama Sistem Tavsiyesi Evinizdeki Bilgisayarı Mining Rige Dönüştürün Asus USB-N14 Usb Wifi Alıcı, Kutu Açılımı, İnceleme, Test Ethereum Classic Vision Ether Hırsızı mı? Videomuzu İzleyin… Cep Telefonuyla Mining Nasıl Yapılır? Cep Telefonuyla Mining Yapıyoruz  – Uygulamalı Anlatım Mining Rig Kurulumu Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

mobilyorum

Hoşgeldiniz

mobilyorumdasınız – Ürün incelemeleri, testleri, sistem tavsiyeleri, teknoloji haberleri gibi içeriklerle karşınızdayız! - Tüm hakları saklıdır - 2019